Szlachetna Paczka - finał

Szlachetna Paczka

Szanowni Państwo, ludzie wielkiego serca,

Szlachetna Paczka - pakowanie

Szlachetna paczka - wesoła ekipa w piątek się zebrała, by dary serc naszych w pudła popakować, kolorowym papierem ubarwić, a czerwoną kokardą ozdobić.

Odwiedziny Świętego Mikołaja

Miesiąca zimy pierwszego, doby jego szóstej, przecisnął się przez komin do szkoły naszej w swe imieniny czerwony... raczej niegruby... Mikołaj. Szwendać się ten nieborak po naszych korytarzach począł poszukując dzieci grzecznych i tych najgrzeczniejszych przy czem baczenia nie tracąc na swawolników i gałganów co swem zachowaniem zgorszenie sieją. Kompanów nasz gość przywiódł a jakże.

Dzień Świętego Mikołaja

Uwaga, uwaga!!!

Dyskoteka Andrzejkowa

W czwartek odbyła się dyskoteka Andrzejkowa. Najliczniej przybyły klasy czwarte (szczególnie IVc). Może ilość nie była oszałamiająca, ale za to jakość... bez dwóch zdań, wszyscy bawili się przednio. Popularnym tańcem była belgijka (prowadzona przez uczniów gimnazjum).

Dyskoteka - Szlachetna Paczka

AKCJA SZLACHETNA PACZKA!!!!!

Makulatura za życie konia

Zbieraj makulaturę – ratuj konie

SZLACHETNA PACZKA

Zeszłoroczne zaangażowanie Państwa w Szlachetną Paczkę, współpraca z Wychowawcami a przede wszystkim chęć niesienia pomocy sprawiły, że chcemy również w tym roku zorganizować świąteczną pomoc w naszej szkole.

Narodowy Dzień Niepodległości

Wczoraj obchodziliśmy Narodowy Dzień Niepodległości. Słowo Bogu Najwyższemu posłaliśmy za Ojczyznę naszą w kościele w Konstancinie godzin dwie przed południem modły rozpoczynając. Wieleż tego dnia sztandarów przy ołtarzu stanęło. Były szkoły i strażacy, straż miejska i PSL.

Dyskoteka, październik 2017

Dyskoteka szkolna – Samorząd Uczniowski, październik 2017