Aktualności

Makulatura za życie konia

Akcja "Makulatura za życie konia"

Wybory SU

Wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego 2018

W piątek odbyły się w szkole wybory na Przewodniczącego SU. Do "pojedynku" stanęli Maria Dziekońska i Dominik Kiernicki.

Makulatura za życie konia - podziękowania.

Kochani,
nasza akcja zbiórki makulatury, aby ratować konie z rzeźni trwa już od roku szkolnego 2014/15. Dotychczas zebraliśmy 7360kg = 1770zł. W obecnym roku szkolnym przekazaliśmy jeden kontener (nadal do rozliczenia), a już mamy makulaturę na kolejny.

Za nasz wkład w wykup koni z rzeźni otrzymaliśmy od organizatora podziękowanie.

Wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

Wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

Szlachetna Paczka - finał

Szlachetna Paczka

Szanowni Państwo, ludzie wielkiego serca,

 

Szlachetna Paczka - pakowanie

Szlachetna paczka - wesoła ekipa w piątek się zebrała, by dary serc naszych w pudła popakować, kolorowym papierem ubarwić, a czerwoną kokardą ozdobić.

Odwiedziny Świętego Mikołaja

Miesiąca zimy pierwszego, doby jego szóstej, przecisnął się przez komin do szkoły naszej w swe imieniny czerwony... raczej niegruby... Mikołaj. Szwendać się ten nieborak po naszych korytarzach począł poszukując dzieci grzecznych i tych najgrzeczniejszych przy czem baczenia nie tracąc na swawolników i gałganów co swem zachowaniem zgorszenie sieją. Kompanów nasz gość przywiódł a jakże.

Dzień Świętego Mikołaja

Uwaga, uwaga!!!

Dyskoteka Andrzejkowa

W czwartek odbyła się dyskoteka Andrzejkowa. Najliczniej przybyły klasy czwarte (szczególnie IVc). Może ilość nie była oszałamiająca, ale za to jakość... bez dwóch zdań, wszyscy bawili się przednio. Popularnym tańcem była belgijka (prowadzona przez uczniów gimnazjum).

Dyskoteka - Szlachetna Paczka

AKCJA SZLACHETNA PACZKA!!!!!

 

Strony