Cała Polska Czyta Dzieciom

Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Systematyczny kontakt dziecka z książką aktywizuje jego rozwój intelektualny i emocjonalny, budzi wrażliwość estetyczną, sprzyja rozwijaniu postaw twórczych oraz wyzwala ekspresję dziecięcą.
                Pierwszym zaproszonym gościem ,który odwiedził naszą szkołę w dniu 3.11.2017r był pan Jakub Guszkowski-student 3 roku Akademii Teatralnej w Krakowie. Pan Jakub przeczytała dzieciom bajkę Roksany Jędrzejewskiej–Wróbel pt:”Praktyczny Pan”. Wspólne oglądanie pięknych, kolorowych ilustracji i rozmowy na temat bajki sprawiły dzieciom ogromną radość. Na zakończenie spotkania uczniowie klasy 3a,3b,3c podziękowały gościowi oklaskami. Pan Jakub  tak wspaniale operowała głosem ,że uczniowie prosili o więcej. Dzieci wysłuchały kolejnych utworów z olbrzymim zaciekawieniem-interpretacje bajek wywołała u nich ogromny uśmiech. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze.Za spędzony z Nami czas serdecznie DZIĘKUJEMY i mamy nadzieję, że jeszcze będziemy mieli zaszczyt gościć tak przesympatycznego i wspaniałego gościa. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszego spotkania oraz filmiku z piękną interpretacją wiersza.
Kto odwiedzi naszą szkołę kolejnym razem? Niech to  na razie pozostanie tajemnicą

Marzena Kurchan