Dyskoteka Andrzejkowa

W czwartek odbyła się dyskoteka Andrzejkowa. Najliczniej przybyły klasy czwarte (szczególnie IVc). Może ilość nie była oszałamiająca, ale za to jakość... bez dwóch zdań, wszyscy bawili się przednio. Popularnym tańcem była belgijka (prowadzona przez uczniów gimnazjum). Chętnie odwiedzany był kącik wróżbiarski z naszymi wróżami ;) (dziękujemy pani Annie Paduch i panu Mariuszowi Kłosińskiemu). W pomieszczeniu obok usadowił się sklepik IVa z przepysznymi babeczkami (z wróżbami) i ciastem.
 
Zebraliśmy 61,50zł., które przekazane zostały na akcję Szlachetna Paczka.
 
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie, a przede wszystkim tym, którzy przyczynili się do zorganizowania wydarzenia: Annie Białowąs, Marice Rojek, Oliwii Szymańskiej, Dominice Bierć, Zuzannie Krzysik, Roksanie Lewandowskiej, Andżelice Deptule, Aleksandrze Kucharczyk, Bartkowi Starosowi, Patrykowi Szynalowi.
 
Podziękowania dla nauczycieli zapewniających nam miłą i bezpieczną zabawę: p. Beacie Kwiatkowskiej, p. Marlenie Narewskiej, p. Annie Paduch, p. Mariuszowi Kłosińskiemu i p. Dariuszowi Kowalskiemu. Dziękujemy również p. Paulinie Jezierskiej za jej pomoc w opiece.