Dyskoteka szkolna, Samorząd Uczniowski, październik 2017

Dyskoteka szkolna – Samorząd Uczniowski, październik 2017

Zegar godzinę wybił aż siedemnaście razy, gdy rzesza dziatków roześmianych z klas 4-6 wbiegła na parkiet swym tańcem muzyce towarzystwo dotrzymać. Najliczniej przybyli czwartacy co literką A się wyróżniają (im to laur zwycięstwa się należy, gdybyśmy to konkurs na frekwencję rozpisali). A na szczycie tortu tanecznego umieścił organizator trzy wisienki rywalizacji w zabawie. Otóż pierwszą był wyścig w parach. O tyle utrudniony, że musiał być slalomem wykonany, a zawodnicy li tylko czołami swemi balon w trakcie biegu podtrzymywać musieli. Potem płuc potęgę ochotnikom sprawdzono. Do podłogi papierowy talerzyk Patryk przykleił. Talerzyk nietypowy, bo otworem wielkości piłeczki tenisowej się chwalił ;). Zadaniem sześcioosobowej drużyny było wdmuchnięcie w ten otwór piłeczkę, jaką? Ależ to jasne, tenisową :D Mocarnością ramion zakończyły się rywalizacje – przeciąganie liny, takież to zadanie ostatnie było. Wszyscy zwycięzcy poszczególnych konkurencji łakociem obdarowani zostali.

O dziewiętnastej nadeszła zmiana tancerzy. Wtedyż to klasy 7 i gimnazjalne opanowali parkiet. Jednak blado wypadli przy klasach 4-6, jeżeli o liczebność chodzi. Za to uśmiechem i pogodą ducha nadrabiali wspaniale. Kres nieubłagany potańcówki wraz z godziną 21 nadszedł.
W trakcie dyskoteki działał sklepik, któren sukcesem się okazał niemałym. Można było tam posilić się co nieco, a i do napojenia ust tańcem wysuszonych sposobność była. A wszystko to zasługą czterech pań z 4a: Mariki Rojek, Dominiki Bierć, Martyny Wyrwas i Oliwii Szymańskiej.

Serdecznie dziękujemy:
• Za „dejotowanie” (muzyka): Aleksandrze Kucharczyk, Patrykowi Szynalowi, Filipowi Roman, Mikołajowi Kaźmierskiemu.
• Za „bramkarzowanie” (wstęp): Andżelice Deptule, Aleksandrze Kucharczyk, Roksanie Lewandowskiej, Rafałowi Młynarczykowi.
• Za przekąski: Marice Rojek, Dominice Bierć, Martynie Wyrwas, Oliwii Szymańskiej.
• Za „efiksy” (efekty specjalne – kolorowe reflektory, kolorowa kula, laser, zadymiarka, pieczątka): Pawłowi Adamskiemu, pani Annie Paduch.
• Za sprzęt dźwiękowy lub jemu pomocny (komputer, głośniki, mikrofon): pani Annie Paduch, panu Akadiuszowi Glegole.
• Za sprzęt wykorzystany do zabaw: pani Annie Paduch, panu Andrzejowi Piszczkowi, panu Radosławowi Postkowi, panu Dariuszowi Kowalskiemu,
• Za relację fotograficzną: pani Elżbiecie Siemieniuk (klasy 4-6), panu Dariuszowi Kowalskiemu (klasy 7 i gimnazjum).
• Za poprowadzenie mini zabaw: panu Dariuszowi Kowalskiemu.
Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zechcieli się z nami pobawić. Dziękujemy wychowawcom i rodzicom, pod których opieką zabawa przebiegła spokojnie, a tancerze bezpiecznie dotarli do swoich domów po jej zakończeniu.

A aaaaaa, zaraz, zaraz. Nie rzekłem kiedyż to się wydarzyło… baczcie więc ludkowie co wam rzeknę - od tego pamiętnego czasu dwa razy zdążyła obrócić się nasza ziemia kochana wokół swej osi. Wtedy to było ;)

Foto: E. Siemieniuk, D.Kowalski, edycja własna SU

Fotorelacja do obejrzenia na stronie i grupie SU na FB.