KALENDARZ PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3

             

TERMINARZ WYDARZEŃ SZKOLNYCH

LISTOPAD 2017

                                                                                                                              Aktualizacja: 11.11.2017r.

Dzień

Wydarzenie

Uwagi

1. śr.

Święto Zmarłych

 

2. czw.

 

 

3. pt.

„Cała Polska Czyta Dzieciom”–warsztaty ze studentem Akademii Teatralnej

 2 i 3 lekcja klasy 3a, 3b, 3c

p. M. Kurchan

p. A. Marek

4. sob.

 

 

5. nd.

 

 

6. pn.

Olimpus – j. polski  godz. 8.00  sala 4

p. A. Bartosz-Goleniowska

7. wt.

Konkurs przedmiotowy – MKO – j. angielski, 9.00 – 10.30, s. 28

Olimpus  - matematyka 2 i 3 lekcja – sala 19

Zdrowy pierwszak – spotkanie z dietetykiem klasa 1a, 1b

Mistrzostwa Gminy koszykówka (chł..) godz.13.00 GOSiR

p. D. Kowalski

p. T. Janicka i E. Kosterna

p. J. Szewczyk

p. E. Siemieniuk

8. śr.

Konkurs przedmiotowy – MKO – matematyka, 9.00 – 10.30, s. 25

Olimpus – język angielski – 5lekcja,  sala 28

Mistrzostwa Gminy – koszykówka ( dz.) Gimnazjum  godz. 13.00 GOSiR

p. E. Kosterna

p. D. Kowalski, p. A. Marek

p. A. Piszczek

9. czw.

Konkurs przedmiotowy – MKO – j. rosyjski, 9.00 – 10.30, s. 45

Olimpus  - chemia – godz. 9.00 sala 24p

Mistrzostwa Gminy – koszykówka (chł.), - 13.00 , hala sportowa GOSiR

p. T. Posłuszna

p. M. Guszkowska

p. A. Piszczek

10. pt.

Konkurs przedmiotowy – MKO – biologia, 9.00 – 10.30, s. 29

Olimpus – biologia i geografia sala 24, 4 i 5 lekcja

Dzień Niepodległości – 11 listopada. Święto narodowe. 99 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Apel szkolny 6 lekcja mała sala gimnastyczna,  klasy 5, 6, 7, oraz gimnazjalne

 

p. B. Kozyra

p. A. Marek

p. B. Barcinska

 

11. sob.

Bieg Niepodległości - ulicami Konstancina, start przy UMiG w Jeziornie (godzina 12.00) – TRAPER - wolontariat

Msza za Ojczyznę w kościele WNMP, 10.00 –  poczty sztandarowe

p. M. Guszkowska

 

p. D. Kowalski

12. nd.

 

 

13. pn.

 

 

14. wt.

Koncert muzyczny klas O – III

Olimpus mitologiczny – 3 lekcja, sala 4

p. A. Gutkowska

p. A. Bartosz-Goleniowska

15. śr.

Konkurs przedmiotowy (SP) – MKO – j. polski, 9.00 – 10.30, s. 51

p. E. Dominowska

16. czw.

Posiedzenie Rady Pedagogicznej 15.00 – 17.00

Dzień otwarty dla rodziców 18.00 – 20.00 -  wg harmonogramu

 

Wszyscy nauczyciele

17. pt.

Konkurs przedmiotowy (SP) – MKO – matematyka, 9.00 – 10.30, s. 19

Konkurs"Poznajemy Parki Krajobrazowe" godz. 9.00 - biblioteka

p. E. Kosterna

p. A. Marek

18. sob.

Z podwórka na stadion - zawody sportowe

Szlakiem Henryka Sienkiewicza - rajd TRAPER

p. M. Kłosiński

p. M. Guszkowska

19. nd.

 

 

20. pn.

Tydzień Edukacji Globalnej 20 - 24 listopada wg harmonogramu

Wycieczka" Muzeum Bajek, Baśni i Opowiadań" 8.00 - 13.00

p. A. Maksymiuk,p. B. Barcińska

p. S. Gawryś- Biernacka         p. A. Maksymiuk

21. wt.

 

 

22. śr.

Próbne egzaminy 3abcg - historia, j, polski  -9.00, 11.00 wg harmonogramu

Rada Pedagogiczna – ewaluacja zewnętrzna – godz. 14.40 stołówka szkolna

Opiekunowie zespołu

Wszyscy nauczyciele

23. czw.

Próbne egzaminy 3abcg – przyrodnicze, matematyka – 9.00, 11.00 wg harmonogramu

Opiekunowie zespołu

24. pt.

Próbne egzaminy 3abcg – język angielski – 9.00, 11.00 wg harmonogramu

Andrzejki – „ W krainie czarów”

Warsztaty ekologiczne - 2 i 3 lekcja sala 45, 3 l. klasa 3ag - sala 14

Warsztaty kinowe klasa 7a 9.50 - 13.30 Warszawa

Opiekun zespołu

p. D. Kowalski

p. A. Urbanek

p. A. Bartosz-Goleniowska

25. sb.

 

 

26. nd.

 

 

27. pn.

 

 

28 wt.

Przedstawienie  " Nowy system segregacji śmieci" -dla klas I - III - mała sala ,  klasy 1a, 1b, 2a - 3 lekcja, 3a, 3b, 3c - 4 lekckja

Przedstawienie "Dziady" Góra Kalwaria 8.00 - 12.00 kl. 7b, 7c, 3cg, 3bg, 2bg

p. M. Guszkowska

p. A. Matusiak. M. Zwierzynska, B. Kozyra

29 śr.

Wyjście na przedstawienie do Hugonówki 9.30 - 13.00 4b, 4c, 6b

wychowawcy klas

30 czw.

Konkurs biblijny ogólnopolski godz. 12.50 sala17

p. J. Pieniążek