Konkurs piosenki obcojęzycznej

We wtorek, 28 marca, w naszej szkole odbył się konkurs piosenki obcojęzycznej. Językiem, który zdominował przegląd melodyjnego słowa, był angielski. W tym to oceanie śpiewu mała wysepka rosyjskiego wypłynęła pięknym wykonaniem artysty ze szkoły podstawowej. Występ ten w swej urodzie nie był odosobniony. Wszyscy nasi artyści rozkołysali nasze dusze nutami najwyższych lotów. Dziękujemy wszystkim, którzy zaprezentowali swój talent:

>zespoły: Natasza Siemieniuk, Ada Dudek, Zuzia Zakrzewska i Marysia Fura (klasa 2a), Julia Domańska i Basia Dzierżyńska (5b), Marysia Dziekońska, Kasia Śmigielska i Kuba Piórkowski (klasa 1 A/G);

>soliści: Mateusz Kaczmarczyk (piosenka rosyjska - 3a), Nicole Kowalska (4b), Dominik Kiernicki (5a),  Julia Baranowska (5b), Daria Długozima (6a), Michal Ratajski (6a), Szymon Burdalski (6a), Paulina Gutowska (3B/G).

Wyróżnienie otrzymali: Mateusz Kaczmarczyk, Paulina Gutowska, Szymon Burdalski.

Zwycięzcami zostali: I miejsce - Julia Baranowska, II miejsce - Daria Długozima, III miejsce - Julia Domańska i Basia Dzierżyńska.

Jury w składzie: Valentyna Boyko, Anna Szymańska, Ewa Ziemska, Monika Zwierzyńska, Dariusz Kowalski.

Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom, które uraczyły szkolne minuty nutami radości. :)

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć autortwa Pani Ewy Ziemskiej