"Młodzież zapobiega pożarom"- udział naszych reprezentantów w etapie powiatowym

W czwartkowe przedpołudnie (16 marca) odbył się etap powiatowy XL turnieju przeciwpożarowego OTWP "Młodzież zapobiega pożarom". Jedynymi reprezantami gminy Konstancin-Jeziorna byli uczniowie naszej szkoły- Filip Jerka (szkoła podstawowa) i Adrian Piotrowski (gimnazjum). Obaj zajęli w swoich kategoriach wiekowych piąte miejsca. Warto również wspomnieć, że w kategorii szkół ponadgimnazjalnych startował nasz absolwent, a obecnie uczeń piaseczyńskiego liceum- Daniel Lepianka. Zaprezentował się znakomicie, zajmując drugie miejsce, będąc bardzo blisko awansu do etapu wojewódzkiego!

Tego dnia mogliśmy również z bliska przyjrzeć się pracy strażaków, obejrzeć między innymi nowoczesny sprzęt. Byliśmy także świadkami wyjazdu grupy pracowników do autentycznej akcji ratowniczej.