Nagrody Młodego Mistrza Nauki wręczone!

W dniu 19 października 2017 roku w Konstancińskim Domu Kultury „ Hugonówka” odbyła się uroczystość wręczenia nagród Młodego Mistrza Nauki.

Nasza szkoła może pochwalić się dwiema laureatkami tego zaszczytnego wyróżnienia: Julią Baranowską z klasy 6”b” (której wychowawczynią jest P. Elżbieta Dominowska) oraz Emilią Świątek z klasy 3”C” gimnazjum (której wychowawczynią jest P. Anna Matusiak).

Uroczystą galę otworzyła P. Magdalena Gołębiowska - kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Zdrowia Urzędu Gminy Konstancin-Jeziorna.

Zebrani goście wysłuchali przemówienia P. Kazimierza Jańczuka - Burmistrza Konstancina-Jeziorny, który - jako były nauczyciel – swoją wypowiedź poświęcił oświacie (min. roli nauczyciela i ucznia w procesie kształcenia).

Po wystąpieniu P. Burmistrza zaprezentowano krótki, interesujący film dokumentalny z okazji 120- lecia Konstancina.

Najważniejszą chwilą okazał się moment wręczania nagród Młodego Mistrza Nauki z rąk P. Burmistrza; a później chwila relaksu: obserwacja przedstawienia pantomimicznego.

Serdecznie gratulujemy laureatkom tego prestiżowego wyróżnienia. Dziękujemy za bardzo wysokie wyniki w nauce, wzorową postawę oraz godne reprezentowanie szkoły. Oby wyróżnione osoby znalazły szersze grono swoich następców.

Galeria zdjęć (autor: Anna Matusiak)