"Noc gier" klasy IV a

W nocy z 17 na 18 listopada odbyło się spotkanie integracyjne klasy IV a pod hasłem „Noc gier”. Uczniowie zjawili się prawie w komplecie by sprawdzić, jak spędza się noc w szkole, w gronie koleżanek i kolegów. W programie „Nocki” znalazły się zabawy integracyjne, gra w „Mafię”, zawody sportowe w sali gimnastycznej, wspólna kolacja oraz gry planszowe. Był tort urodzinowy Marcina, herbatka parzona przez Marikę, potłuczone kolano Oskara, mokra, ale bardzo dzielna Ewcia, wiele kałuż do wytarcia, oraz dłuuuuuuuugie rozmowy – zbyt długie w opinii opiekunów. Było zabawnie, przyjaźnie, ale i tęsknie, ponieważ materac szkolny to jednak nie to samo co własne łóżeczko :). Miejmy nadzieję, że wspólne spotkanie zaowocuje miłymi wspomnieniami i zacieśni więzi klasie. Opiekę nad energiczną gromadką sprawowali p. Anna Paduch i p. Mariusz Kłosiński.

tekst- p. Anna Paduch

zdjęcia- p. Anna Paduch, p. Mariusz Kłosiński