'Penpals' - zapraszamy !

W listopadzie wraz z jedną ze szkół z Francji założyliśmy nowy projekt "Penpals". Jest on przeznaczony dla uczniów w wieku  8 – 15  lat. Jedynym warunkiem przystapienia do naszego projektu jest chęć nawiązania kontaktów (emaile, zdjęcia, filmy oraz chat poprzez platformę 'eTwinning'. ) z rówieśnikami z innych krajów oraz aktywne wykonywanie zaplanowanych zadań :) Do naszego projektu przyłączyli się już uczniowie z: Grecji, Słowacji, Hiszpanii, Rumunii, Włoch, Holandii, szwecji, Łotwy i Turcjii. Jako załozyciele tego projektu jesteśmy odpowiedzialni za jego koordynowanie i ewaluację. Wszystkich zainteresowanych projektem "Penpals" zapraszam na zajęcia pozalekcyjne w poniedziałek lub środę. Omówimy na nich wszelkie szczegóły.

Ewa Ziemska