Relacja z trzeciego dnia Tygodni Zwierzaka - Samorząd Uczniowski

Trzeci dzień Tygodnia Zwierzaka – piątek 6.10.2017

Kolejny dzionek dzieci zwołał wesołe na korytarz piętra pierwszego. Koło dziatwa ustawiła, zagadki słuchać poczęła, zagadki o zwierzętach i tych dzikich i swojonych. Może czytelniku i Ty siły swe chcesz wypróbować? Cukiereczka dostaniesz jako i Ci co w piątek swe umysły wysilali ;)

„Gdzie spokojne są strumyki
Ścinam drzewa i patyki
Robię tamy, wodę zbieram,
W piękne futro się ubieram
I nie jestem niczyj wróg
Kto ja jestem? No kto? .....”

Na specjalne dzieci życzenie pani Paduch zagrała „Kaczuchy”, w rytm których, a za Ani Białowąs i Mariki Rojek przewodnictwem, wszyscy pląsać poczęli. Każden tancerz cukiereczkiem owocowym siły uzupełnić mógł, by z zapałem do dalszych lekcji przystąpić.

Ania i Marika nie tylko taneczną choreografią się wykazały miłą, ale wzorem poprzednich dni przeprowadziły „zwierzęce” zabawy na świetlicy.

Ciepłe słowa kierujemy do Ani i Mariki za współprowadzenie oraz Marcie Bartoszewskiej za wspomnienia fotografią ujęte. Dziękujemy również kolejnym osobom, które odpowiedziały na apel i przyniosły fotografie swoich zwierzęcych milusińskich: Tymkowi z 2a, Lence z 3b, Asi z 6b oraz Mariannce i Nataszce z 3.Przypominamy, że ostateczny termin dostarczania zdjęć upływa we wtorek.

W poniedziałek bawimy się dalej.

PS. zapraszamy  do obejrzenia na naszą stronę FB (link na stronie szkoły).