Turniej- "Z podwórka na stadion" chłopców U10

Miesiąc po rozgrywkach dziewcząt, w turnieju "Z podwórka na stadion" mieli okazję wykazać się nasi chłopcy z roczników 2008 i 2009.

Zawody te budziły emocje u powołanych zawodników już od września. Chłopcy zgrywali się podczas zajęć sportowych w świetlicy szkolnej, sportowe zmagania były tematem  wielu rozmów. 

Turniej odbył się w sobotę 18 listopada, w pobliskiej Lesznowoli. Brało w nim udział 9 drużyn, podzielonych na dwie grupy. My umieszczeni zostaliśmy w grupie 5 zespołowej, tak więc czekały nas 4 mecze eliminacyjne. Dwie pierwsze potyczki poszły  znakomicie- dwa zwycięstwa, 10 strzelonych bramek, zadnej straconej. Problemy zaczęły się w dwóch kolejnych próbach. Były to pojedynki nieprawdopodobnie emocjonujące, wyrównane. Niestety nie dopisało nam szczęście, mimo wielu sytuacji bramkowych naszych zawodników ofensywnych, oba te mecze przegraliśmy w wymiarze 0:1. Oznaczało to koniec naszej przygody z turniejem.

Pomimo braku awansu nasi chłopcy zaimponowali ogromną ambicją i zaangażowaniem. Udało się nam wytworzyć znakomitą atmosferę. Doświadczenie zdobyte w ten sobotni poranek na pewno zaprocentuje w kolejnych grach!

Skład:

Alex Złotkowski (kapitan)

Bartosz Sobczyk (bramkarz)

Antek Rawski

Marcel Byszyński

Patryk Perzyna

Patryk Kaliciński

Dawid Podgórski

Marcel Cieślak

Krystian Mazurek

https://photos.google.com/share/AF1QipM7ISWgBNAKpka9Xd3__RKWJmUCZ_-3_xD_...

zdjęcia- p. Beata Kwiatkowska