Wiosenne motyle - konkurs plastyczny

Barwnie i niezwykle kolorowo zrobiło się w naszej szkole. A to wszystko za sprawą konkursu plastycznego dla naszych uczniów pt. "Kolorowy motyl". Oj, jest na co popatrzeć. Nic więc dziwnego, że trudno było znaleźć tego najpiękniejszego. Pomysłów na jego wykonanie było co niemiara. Jedne, błyszczące w promieniach słońca cekinami, inne misternie wyklejane bibułowymi kulkami, z pięknymi ogonami przypominające motylkowe księżniczki i te rysowane kredkami dziecięcą ręką zdawało się, że zatrzymywały się w locie...Wszystkie są wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. I choć wszyscy oglądali, podziwiali i zachwycali się...każda praca otrzymała wyróżnienie, bo...przecież każdy motyl tak naprawdę jest piękny a tym bardziej stworzony przez dziecko. I choć pewnie niejeden motyl był dopieszczony przez rodziców to...mamy nadzieję że i dorośli doskonale bawili się przy jego tworzeniu. Wszystkim...i tym małym i tym nieco starszym artystom gratulujemy talentu!!! A jest na co popatrzeć...zresztą sami zobaczcie... Konkurs zorganizowała i przeprowadziła p.Marzena Kurchan.Serdeczne podziękownia dla Rady Rodziców za zasponsorowanie nagród w konkursie.

Wyróżniena otrzymują: Natala Odolińska klasa 3b-77 głosów

Bartek Sobczyk,Marcel Cieślak klasa 2b-50 głosów

Oliwier Gut klasa 3b-36 glosów

Serdecznie gratulujemy kolejny konkurs już niebawem:)