Wymiana z Denzlingen

W dniach 22-31.05.2017r. grupa 22 uczniów z Zespołu Szkół nr 3 i 2  wyjechała do miasta bliźniaczego Denzlingen na wymianę szkolną ( z naszej szkoły wjechało 6 uczniów pod opieką E. Siemieniuk). Młodzież mieszkała u swoich partnerów, których gościli u siebie w domu we wrześniu 2016r. W bogatym programie między innymi było spotkanie z władzami miasta, aktywności sportowe, wybrana lekcja ze swoim partnerem, hala wspinaczkowa, rowery wodne, basen Mach Blau, dyskoteka, śpiewanie wspólnie piosenek, podchody, zwiedzanie miasta Freiburg w języku angielskim, wesołe miasteczko EUROPAPARK i zwiedzanie Drezna. Wyjazd był dofinansowany przez Gminę Konstancin-Jeziorna i organizację Jugendwerk. Młodzież była zachwycona wymianą, dlatego już jesienią wymiana będzie kontynuowana.