Zaczynamy dwa nowe projekty!

1. 'Let's play together'

2. 'Walking through my town'

Dzięki udziałowi w projekcie 'Let's play together' poznamy tradycje i zwyczaje obchodzone przez młodzież innych państw, wymienimy doświadczenia, nauczymy się różnych angielskich zwrotów oraz poznamy nowych kolegów. Nasi uczniowie przygotują prezentacje dotyczące spędzania wybranego dnia w szkole. Raz na dwa tygodnie partnerzy projektu będą przedstawiać grę, która jest popularna w ich kraju. Planujemy również przeprowadzenie wideokonferencji z udziałem wszystkich uczestników projektu.

Projekt ' Walking through my town' dotyczy miast, w których mieszkają jego uczestnicy. Będziemy mieli okazję przedstawić i przybliżyć innym uczniom historię naszego miasta i szkoły. Poprzez zamieszczane prezentacje, zdjęcia i filmy video, zachęcimy uczestników projektu do zwiedzenia ciekawych miejsc w Konstancinie i w Polsce. W maju wszyscy partnerzy projektu stworzą kalendarz na następny rok szkolny, w którym zostaną umieszczone zdjęcia naszych miast. Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w naszych nowych projektach.