Księga rekordów

Najdłuższe włosy

Paulina Gutowska poszczycić się może najdłuższymi włosami w naszej szkole. Środa 4.10.2015. Komisja w składzie: Milena Burdalska, Wiktoria Syskowska i Dariusz Kowalski.

REKORD - 80 CENTYMETRÓW

Żonglarka

Uczeń klasy IIIA/G Jakub Cacek dnia 24 września 2014 roku ustanowił rekord szkoły w żonglerce piłką nożną. Gratulacje!!!

REKORD - 130 PODBIĆ

Aktywność na lekcjach języka angielskiego

Uczennica klasy IIIA/G Marta Tomczuk uzyskała w II semestrze roku szkolnego 2013/2014 (do 23 czerwca) 123 plusów (sytuacja "netto") za szczególną aktywność na lekcjach języka angielskiego ustanawiając nowy rekord szkoły. Gratulujemy!

REKORD - 123 PLUSÓW/SEMESTR

Poprzedni rekord należał do Marty Tomczuk smiley. Walka z samym sobą - brawo za ambicje.

Zakochane serce

W piątek 14 lutego w naszej szkole powstało wielkie czerowne serce uformowane przez 107 osobową grupę uczniów i nauczycieli.

REKORD - 107 OSÓB

Aktywność na lekcjach języka angielskiego

Uczennica klasy IIA/G Marta Tomczuk uzyskała w II semestrze roku szkolnego 2012/2013 112 plusów (sytuacja "netto") za szczególną aktywność na lekcjach języka angielskiego ustanawiając nowy rekord szkoły. Gratulujemy!

REKORD - 112 PLUSÓW/SEMESTR

Poprzedni rekord należał do Mileny Burdalskiej i Emilii Olender.

Odpijanie piłeczki ping pongowej

Dnia 17 stycznia 2013 Przemysław Kanabus uczeń klasy IA ustanowił rekord szkoły w odbijaniu naprzemiennie piłeczki ping pongowej rakietką tenisową. Gratulujemy!

REKORD - 601X

Poprzedni rekord należał do Michała Bartnika.

Aktywność na lekcjach języka angielskiego

Uczennice klasy Va: Milena Burdalska oraz Emilia Olender uzyskały w II semestrze roku szkolnego 2011/2012 101 plusów za szczególną aktywność na lekcjach języka angielskiego ustanawiając tym samym rekord szkoły. Gratulujemy!

REKORD - 101 PLUSÓW/SEMESTR

Skoki przez skakankę

Dnia 24 marca 2011 Patrycja Olesińska uczennica klasy VIa ustanowiła rekord szkoły w skokach przez skakankę na czas (1 minuta). Gratulujemy!

REKORD - 170X/1MIN

Poprzedni rekord należał do Wiktorii Dunin (101x/1MIN).

Najgłośniej...

Dnia 17 czerwca 2011 roku Patryk Zubkowicz uczeń klasy VIa ustanowił rekord szkoły na najgłośniejszy okrzyk. Gratulujemy!

REKORD - 121,3dB