XVIII Ogólnopolski Turniej Korfballu

XVIII Ogólnopolskiego Turnieju Korfbalu

w Konstancinie-Jeziornie 10.06.2017r.

Wymiana z Denzlingen

W dniach 22-31.05.2017r. grupa 22 uczniów z Zespołu Szkół nr 3 i 2  wyjechała do miasta bliźniaczego Denzlingen na wymianę szkolną ( z naszej szkoły wjechało 6 uczniów pod opieką E. Siemieniuk). Młodzież mieszkała u swoich partnerów, których gościli u siebie w domu we wrześniu 2016r.

Podsumowanie osiągnięć uczniów w roku szkolnym 2016/2017

19 czerwca odbył się apel, na którym podsumowane zostały osiągnięcia uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej oraz gimnazjum w bieżącym roku szkolnym. Pani Dyrektor Maria Guszkowska oraz nauczyciele wręczyli uczniom dyplomy i nagrody zdobyte w konkursach naukowych, artystycznych oraz zawodach sportowych. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Galeria fotografii (autor: Marcin Jabłoński)

Projekty edukacyjne

Zapraszamy do galerii zdjęć z projektów edukacyjnych przygotowanych przez uczniów naszej szkoły.

Warsztaty naukowe

20 i 21 czerwca odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym warsztaty naukowe. Tematem było jajko. Dzieci dowiedziały się jakie zwierzęta wykluwają się z jajek, w jakiej temperaturze ścina się białko, co dzieje się z jajkiem zanurzonym w occie i wiele innych, cennych wiadomości. Panu Szymonowi z Akademi Młodych Naukowców dziękujemy za cudowne warsztaty, zaangażowanie, pasję, starania, cenną wiedzę smiley

Apel młodszych klas

19 czerwca odbył się apel podsumowujący rok szkolny 2016/2017. Pani Dyrektor Lidia Piotrowska i nauczyciele wręczyli uczniom nagrody i wyróżnienia. Pani Dyrektor przypomniała o bezpieczeństwie w szkole i podczas wakacji oraz życzyła naszym dzieciom udanego i bezpiecznego wypoczynku. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Warsztaty naukowe - starość

Przedostatnie warsztaty naukowe zorganizowane przez Akademię Młodych Naukowców pokazały naszym uczniom czym jest starość. Dzieci mogły przekonać się jak widzą starsze osoby, jak słyszą, jakie trudności mogą mieć przy poruszaniu się. To była prawdziwa lekcja pokory i nauka by nieść pomoc starszym osobom.